Pazar, Haziran 22, 2014

Winter's Tale (2014)

Pearly'nin, bebekken bulup büyüttüğü "Peter Lake" ile -bir nedenden dolayı- arası açılır. Peter uçan atıyla demon-lardan kaçmayı başarır. Hırsızlık yaparken evin kızı "Beverly Penn" ile tanışır ve aşık olur. Lakin aksilikler arka arkaya gelir ve Peter yüzyıllar sonra hafızasını kaybetmiş modda ortaya çıkar. Demon-ların başı Pearly, hala peşindedir. Peter bu sefer küçük bir kızın yaşamını kurtarmak için eyleme geçer.

Ah, haftasonu lanetim devam ediyor. Berbat bi film daha. Bir kere "Colin Farrell"-in saç kesimini -beğendim-!!!. İkinci olarak "Beverly Penn" rolündeki "Jessica Brown Findlay" tatlıydı. Yan rolde oynayan "Russell Crowe", konumunu küçümsememiş iyi oynamıştı. Young Willa rolündeki güsseller güsseli "Mckayla Twiggs" gelecek vaad ediyordu. Lakin filmin konusu kötü, işlenişi daha da kötü. At nerden çıktı, Pearly neden Peter-i öldürmek istiyor, neden öldürmüyor da nehire atıyor, Peter hiç birşey hatırlamıyorken zulasını nasıl buluyor?! bla bla Özetle sevmedim.

Genres: Saçmalık, hafif romantizm.
Country: Amerika
Duration: 118 min.
Director: Akiva Goldsman
Cast: Colin Farrell(Peter Lake), Jessica Brown Findlay(Beverly Penn), Russell Crowe(Pearly Soames), Mckayla Twiggs(Young Willa)
imdb detail