Pazartesi, Temmuz 14, 2014

Tonari no Seki-kun (2014 Winter, Spring)

Muhteşem!
İzlerken acayip eğlendiğim seriye tek kelimeyle bayıldım, koyu bir Seki-kun fanı olup çıktım.

Her biri 7 dakikadan oluşan seri genellikle sınıfta geçiyor. Ders dinleme konusunda ısrarcı Yokoi, yanınında oturan Seki-kun yüzünden bunu pek başaramıyor. Çünkü çocuk tam bir deha. Dersi dinlememe dehası:-) Öyle şeyler yapıyorki dersten kopmamak, onu izlememek imkansız.

Seri boyunca Seki-kun konuşmuyor, sadece arada gerekli bazı sesler çıkarıyor. Onun dışında tipi gayet çekici, yetmez gibi hayal gücü muhteşem. Ah, BAYILDIM! Özetle dönemin en iyi serisi diyebilirim. Umarım bol bol ova ları, sezonları filan çıkar.

Tag: Tonari no Seki-kun: The Master of Killing Time
Type: TV
Episodes: 21
Genres: Comedy, School, Seinen
Duration: 7 min.
Cast: Seki Toshinari(Shimono Hiro)
myanimelist.net detailTonari no Seki-kun OVA
Arc 1: Seki-kun kumu tepeleyip üstüne bayrağı dikiyor. Şimdi sırada kumdan kaleyi devirmemek var. KOPTUM. Süpperdi.
Arc 2: Yokoi bir bakıyor Seki-kun'un avuçlarında bir kedi. HAHAHAHHAH bayıldım. Özellikle balık sahnesine koptum. Gambatte Seki-kunnnn!:-)
Tag: Tonari no Seki-kun OAD
Type: OVA
Episodes: 1
Duration: 13 min.
Aired: Ocak 2014Tonari no Seki-kun Specials
İki bölümden oluşan Special lerden ilkini izledim. Okul gezisine giden sınıf yolda Demon King'in uyarı levhalarını görüp gülmekten kırılır, Seki-kun ise renkten renge girer. Levhaları kimin hazırladığını anlayan Yokoi yardımcı olmak ister, lakin... HAHAHAHAHA bir başka süpper Seki-kun bölümü. Şiddetle tavsiye ederims.
SPECIAL 2: Kardan tavşan yapan Seki-kun, sonrasında yine canileşir. Bu durumda Yokai tavşanı kurtarmak için savaş moduna geçer. HAHAHHA Acayip eğlenceli pek komik bir ova idi. arşivliyorums.
Tag: Tonari no Seki-kun: The Master of Killing Time Specials
Type: Special
Episodes: 2
Duration: 13 min.
Aired: Mayıs 2014