Çarşamba, Aralık 31, 2014

Golgo 13 (2008 Spring , 2009 Winter)

Kabul ettiği işleri layığıyla halleden, Golgo 13 lakaplı hitman'imiz "Togo Duke", eş zamanlı çekiciliğini kullanarak kadınları canlarından vazgeçebilecek kadar kendisine aşık etmektedir.

Seri, her biri ayrı bir konuyu işleyen 50 bölümden oluşuyor. Bu bölümler arasında Golgo yeri geliyor hükümet ile işbirliği yapıp kötü adamı vuruyor, yeri geliyor tamamen suçsuz olan hedefini yere indiriyor, yeri geliyor kendisini gören masum bir kadını harcıyor, yeri geliyor çocuğunu geride bırakıp arkasını dönüp gidiyor. 

Daha önce Golgo 13: The Professional (1983) ismiyle izlediğim filmin serisi olan Golgo 13 ü izlerken sıkılmadım. Lakin uww süperdi de diyemicem. Keza bir süre sonra, pek standart yüz şekli ile izliyor oluyorsunuz. ps: standart yüz şekilli Duke yüzünden olabilir. Ek olarak başlarda "Duke, adam vura vura ne hale gelmiş" diye düşünüyordum. Lakin sonlara doğru "adam tam da kendine uygun mesleği bulmuş, zaten kalas olarak doğmuş" şeklinde fikirler peydahladım. Yani Golgo 13 'de zerre adalet duygusu yok. Parayı alıp işi kabul edince gerisiyle ilgilenmiyor. Özetle izlerken sıkılmadım ama izleyinnn! şeklinde tavsiye de edemiyorums.

Type: TV
Episodes: 50
Genres: Seinen, Hitman
Duration: 24 min.
Cast: Togo Duke(Tachi Hiroshi)
myanimelist.net detail