Salı, Eylül 22, 2015

Liar Game

Deha profesör hapisten çıktığı gün yardım dilenen bir kıza okay der. bu saftirik kız rastlantı sonucu Liar Game isimli bir tv programında yarışması olmaya ve kazanırsa güzel bir ödül almaya hak kazanmıştır. Bu sayede babasının borçlarını ödeyebilecek, kayıp babasını bulabilecektir. Tv programı devam ederken profesör Cha Woo-Jin, arıza görünümlü sunucu Kang Do-Young ile ortak bir geçmişlerini olduğunu fark eder.

_ Güvenmeden önce şüphe duymak gerekir lafını sevdims.
_ Sana ihanet etmenin sonucunu onlara öğretmelisin lafını da sevdims.
_ İnsanlar parayı taşımıyor, para insanları taşıyor yaklaşımı: ilginç....
_ Borç içinde yüzen kız, nasıl oluyorda hergün farklı ve yepisyeni kıyafetlerle insan içine çıkıyor; bu da ilginç.
_ Kore de kadına el kaldırmak normal herhalde. Erkekler kadınlara öküz gibi davranıyor. Tamam bizim ülkemizde de durum pek hoş değil. Ama bu dizide, iyi adam bile kızınca kadına el kaldırmaktan kendisini almadı.. İlginç...
_ Serinin sonu berbat bitti demeden geçemicems. Keza esas kız minicik birşey. Lee Sang-Yoon ve diğer adam ile aralarında ciddi yaş farkı olduğu pek açık. Hal böyleyken küçükken birlikte oynuyor olmaları çok saçma. Erkekler o yaşta iken kızın portakalda vitamin olması lazımdı derims.

Lee Sang-Yoon'nun "Seo-Young, My Daughter" dizisindeki harika performansı sonucu bu diziyi izlemeye karar verdim. sürükleyiciydi, sürpriz doluydu, dram azdı, beni boğmadı. Özetle bir kaç saçmalığa rağmen sevdims.