Cumartesi, Ekim 24, 2015

Ore Monogatari!! (2015 Spring, Summer)

3 yaşından beri Sunakawa ile kanki olan iri yarı adamımız Gouda, hoşlandığı bütün kızların Suna'ya aşık olmasına alışmıtır. Hatta artık tersi olabileceğine dair inancı bile kalmamıştır. İşte bu nedenle trendeki bir tacizciden kurtardığı Rinko'nun yanlarında kızarması, sık sık buluşmak istemesi gibi durumlarda üzerine hiççç alınmaz.

Daha ilk bölümden itibaren seriyi çok severek, büyük keyif alarak izledim. Her ne kadar belli bir bölümden sonra aradaki aşk hikayesi kabak tadı verse de komik ve tatlış sahneler nedeniyle zerre şikayetçi değilim. Karakterleri çok sevdim, Gouda-San'a ise bayıldım... Suna'nın kendisine aşık olan kızları terslemesinin nedenini ise çok asil buldum. Aferin Suna! Senin gibi arkadaşım olsun 40 TL borcum olsun!!!

Özetle aşk, meşk, adam gibi karakter, arkadaşlık, ve komik kareler isterseniz, buyrunnnn... Devamı olursa kesin bakıyor olucams. Ayrıca devamında Suna'nın karşısına dehşet başarılı bir kız çıkmasını ve Suna'nın da aşkı tatmasını gönülden diliyoruuu-misiyoni!! :-)

Tag: My Love Story!!
Type: TV
Episodes: 24
Duration: 22 min.
Cast: Gouda, Takeo(Eguchi, Takuya); Sunakawa, Makoto(Shimazaki, Nobunaga);
myanimelist.net detail