Cuma, Aralık 11, 2015

Junjou Romantica 2 (2008 Fall)

Akihiko'nun üvey kardeşi Misaki'ye aşık olur ama red yeyince vazgeçer. Baba Usami, Misaki'nin Akihiko'ya ayak bağı olacağını düşünür lakin sonunda kabul eder. Küçükken Akihiko'ya abayı yakan Hiroki ise çiçekçide part time çalışan Nowaki'ye aşık olur. Çocuk, üniversitede çalışan adama yetişebilmek için arıza modda çabalar. Karısından boşanan You ise karısının erkek kardeşi Shinobu ile takılmaya başlar.

Görüldüğü üzere BL x BL ;-) Misaki'yi sevmiyorum. Hot Akihiko'ya davranış şeklini beğenmiyorum. Adama fazla cırlıyor. Seni seviyorum demiyor. Adam hamle yapınca istemiyo gibi kaçıyor, adamı itiyor filan falan. Kaçan kovalanır mantıklı ilişkide olan sevgili Akihiko'ma oluyor, derims. Özetle devam ediyor, 3.season a geçiyorums.

Type: TV
Episodes: 12
Duration: 24 min.
Cast: Usami, Akihiko(Hanada, Hikaru); Takahashi, Misaki(Sakurai, Takahiro); Kusama, Nowaki(Canna, Nobutoshi); Kamijou, Hiroki(Itou, Kentarou); Miyagi, You(Inoue, Kazuhiko); Takatsuki, Shinobu(Kishio, Daisuke); Asahina, Kaoru(Okiayu, Ryotaro); Isaka, Ryuuichirou(Morikawa, Toshiyuki); Ijuuin, Kyou(Gouda, Hozumi);
myanimelist.net detail