Cuma, Ağustos 19, 2016

Joker Game (Spring 2016)

İkinci dünya savaşı zamanında Yuuki liderliğinde 8 kişilik bir spy grubu kurulur. Bir gün polis tarafından görevlendirilen birisi ile casus olduğundan şüphelenilen yabancı birinin evinde arama yapılır. Tam görevli olan adam birşey bulamadıkları için harahiki yapacakken -uyanır-, ve yabancı spy i yakalayabilir. Bu görevli adam o zamana kadar spy olmayı korkakça bulmaktadır. Lakin işin zorluğunu kavrayınca saygı duymaya başlar.

İlk bölümde zavallı görevlinin harakiri yapacak olması, bu arada spy ların pis pis sırıtması çok hoşuma gitti. Ek olarak ev bir kaç gün önce zaten polis tarafından aranmış, yani polis başkanı tek başına başarısız olmak istemediği için bir de spy ekibi evi arasın istemiş. Aşk kin intikam!!! Brezilya dizisi mübarek!!!:-) Serinin herbiri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Çizimler renksiz ama başarılı. Konu pek ilgimi çekmese de işlenişi çok ama çok iyi buldum. Keza karakterler de iyi. Hele hele genç Yuuki'nin sırıtışına aşık oldum. Özetle sıkılmadan izledim. Devamı olursa kesinlikle izlerim..

Type: TV
Episodes: 12
Duration: 23 min.
Cast: Amari(Morikawa, Toshiyuki); Fukumoto(Nakai, Kazuya); Gamou, Jirou(Tsuda, Kenjirou); Hatano(Kaji, Yuki); Jitsui(Fukuyama, Jun); Kaminaga(Kimura, Ryouhei); Miyoshi(Shimono, Hiro); Odagiri(Hosoya, Yoshimasa); Sakuma(Seki, Tomokazu); Tazaki(Sakurai, Takahiro); Yuuki(Horiuchi, Kenyuu);
myanimelist.net detail