Pazar, Ekim 30, 2016

Kung Fu Panda 3 (2016)

Po, babası ile karşılaşır. Bu arada Kai isimli birisi eski zamanlardan gelip milletin chi lerini toplar. Amacı Po'nun ve diğer pandaların chilerini ele geçirmektir. Artık öğretmen statüsüne yükselen Po chi yi kullanabilmek için çalışmalara başlarken bir panda olarak nasıl yaşanır konulu dersler almaya başlar.

Okay.. Po, ekibin diğer kalanlarından daha cesur, daha dürüst, daha çalışkan, daha istekli, daha azimli, daha birşey değilken neden?! O sadece yazar çizer öyle istediği için önümüze sunulan ve oohh yaaa evett yaşasın pooo denmemiz istenen bir karakter. İşte bunu sevmiyorum. Po daha birşey olmalıydı ki, diğer karakterler yerine onun seçilmiş kişi olmasını mantığımda bir yere oturtabileyim.. Özetle izlemek keyifliydi. 4 gelse gene izlerim. Ama karakter gelişimi başarılı değildi. ps: bu arada bir sonraki bölümde Po kesin aşık olucak bence. Nasıl olsa artık dünyada kalan tek panda olmadığını biliyoruz.

Director: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson
Cast: Jack Black(Po); Dustin Hoffman(Shifu); Angelina Jolie Pitt(Tigress); J.K. Simmons(Kai); Jackie Chan(Monkey); Kate Hudson(Mei Mei);
Country: USA, China
Runtime: 95 min.
imdb detail