Pazar, Ocak 29, 2017

Watashi ga Motete Dousunda (Fall 2016)

Hastası olduğu anime karakteri ölünce üzüntüden yemeden içmeden kesilen otaku kızımız Serinuma, zayıflayınca bomba gibi birşeye dönüşür. İşte o zaman okulda ona normal davranan Mutsumi ve Igarashi nin yanı sıra, kötü davranan Nanashima ve Shinomiya da aşık olur. Sonra bu dörtlüye Nishina isimli otaku bir kız da katılır. 6 sı beraber gezerler, eğlenirler. Çocuklar Serinuma sayesinde anime dünyası ile tanışır, BL manyağı olan kızın diğer yönünü de görürler.

_ Çocuklarla tatlı tatlı buluştuktan sonra otaku yönü ağır basıp anime dükkanına koşan kıza bayıldım. Direk ben yani.
_ 5. bölümde çikolata yiyerek şişmanlayan, eski haline dönen kıza Igarashi cidden aşık oluyo, komik bölümdü ahhahaha. ps: moe olmak işe yarıyor sanırıms.

Anime hastası birisi olarak çok eğlenerek izledim. Bütün çocukların kıza aşık olduğu klasik harem ama yine de çok eğlenceliydi. Açıkcası gönlüm Asuma veya Igarashi den yanaydı. Sonuçta diğerleri fevri ve sinirli tipler. Sakin ama güçlü adamların hastasıyım... Özetle arşivliyorum. Çünkü izlerken çok eğlendimmm. Ay unutmadan. Konu ii, işleniş ii, karakterler ii, karakter gelişimi yok tabiki.. özetle bl seven otaku bir kızsanız kaçırmayın derims.

Tag: Kiss Him, Not Me!
Type: TV
Episodes: 12
Duration: 23 min.
Cast:
Mutsumi, Asuma(Shimazaki, Nobunaga); Igarashi, Yuusuke(Ono, Yuuki); Nanashima, Nozomu(Koumoto, Keisuke); myanimelist.net detail