Pazar, Şubat 12, 2017

12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season (Fall 2016)

Aoi, Ayase'nin ilişkisine bakıp iç geçirir. Çünkü Hiyama, Takao ya göre daha yavaş hareket etmektedir. Uzun süreli düşündüğü için acelesi olmadığını düşünen Hiyama, bir süre Aoi'ye aşık olan Inaba isimli çocukla uğraşır. Sonuç olarak gerçek aşk kazanır. Bu arada Aoi niyayet öpülür. Diğer taraftan Ayase abisi ile Takao yu tanıştırır. Bir ara uzun boylu Takao ya yakışmadığını düşünür. Başka bir ara hiç ayrılmamak konusunda verdikleri söz bozulacak diye endişeye kapılır. Lakin sonra, sözler bozulabilir biliyorum, ama Takao ile ömürboyu kalmak için, sözün bozulmaması için elimden geleni yapıcam der. ps: ganbatte Ayase chan !! :-)

_ Hiyama nın korumacı ve utangaç tavırları çok tatlı.
_ 3. abisi yüzünden Takao ya yüz vermeyen Ayase, sonrasında koşarak çocuğa arkadan sarılıyor. Kendi derdime düştüm ve Takao nun hislerine önem vermedim diyor. Ayase çok iyi kalpli bir kız. Hastasıyım. Takao unun olgun tavırları da çok iyi. 40 ına gelmiş onun gibi davranamayan tipler dolu ülkemde.
_ Aoi sorunu olunca üzülmemesi için Hiyama ya söylemiyor. Bu durum Hiyamayı çok üzüyor çünkü kendisini güvenilmez, problem olunca danışılacak kişi değil gibi hissediyor ki bunu hissettiren sevdiği kız. Zor durum.
_ Ayase nin sevinince köpek gibi kuyrul sallama olayına koptum. Çok tatlı yaa. Hem sevdiği insan tarafından güssel söz duyunca kim sevinmez.
_ Hiyama nihayet Aoi yi öpüyor. Yoku yatta nee! :-)
_ 12 de Takao çok tatlı bir şekilde Ayase 'yi öpüyor. 
_ Bir bölümde sınıftaki kötü kalpli kız, Ayase ye iftira atıyor. İşte o zaman Takao, açıklama yapmana gerek yok. Zaten sana inanıyorum diyor. Süpper ya.

Ah çok tatlılar. İzlerken içimin yağları balları eridi. Ayrıca düşünülmesi gereken çok hoş noktalar var. Özetle Yaş 13 gibi devamı olursa kesin bakıyor olucams.

Tag: Age 12., Juuni-sai.
Type: TV
Episodes: 12
Duration: 24 min.
Cast: Hiyama, Kazuma(Horie, Shun); Takao, Yuuto(Saito, Soma); Mikami, Inaba(Tachibana, Shinnosuke); Tsutsumi, Ayumu(Kakihara, Tetsuya);
myanimelist.net detail